Naszą misją jest zapewnienie pełnej obsługi powierzonych nam samochodów.

Odnowa lakieru

  • Pielęgnacja Lakieru

Dbamy o to, by samochody naszych Klientów zawsze były traktowane szczególnie i zachwycały pięknym wyglądem każdego dnia.
Naszym klientom oferujemy profesjonalne powłoki zabezpieczające lakier oraz w przypadku pojazdów używanych ze zniszczonym lakierem jesteśmy w stanie doprowadzić go do stanu jak nowy.

  • Zabezpieczenie lakieru

Oferujemy ceramiczne i polimerowe zabezpieczenia lakieru.
Ceramic Pro 9H - to obecnie najlepsza powłoka ochronna o twardości 9H chroniąca przed powstawaniem delikatnych zarysowań. W pełni odporna na czynniki atmosferyczne, agresywną chemię, sól drogową. Nadaje piękny i trwały połysk, auto zdecydowanie mniej się brudzi, a mycie jest dużo łatwiejsze. Powłoka utrzymuje się 3 do 5 lat i jest to obecnie najbardziej ekskluzywna powłoka dostępna na rynku.
Ceramic Pro Light – to powłoka ochronna o niższej twardości niż 9H i utrzymująca się ok 2 lata. Posiada rewelacyjne właściwości odpychające brud. Nadaję wspaniały połysk i jest odporna na chemię.
Diamondbrite – to polimerowe zabezpieczenie lakieru chroniące przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak promieni UV, kwaśne deszcze, soki z drzew, ptasie odchody, osady atmosferyczne.
Wszystkie pojazdy zabezpieczone w AutoCar będą wyróżniać się na ulicach swoim idealnym wyglądem.

  • Renowacja Lakieru

Dla samochodów używanych ze zniszczonym lakierem oferujemy profesjonalną korektę lakieru. Mocno porysowany, zmatowiały i zniszczony lakier możemy doprowadzić do stanu jak nowy bez konieczności jego lakierowania.
Pojazdy po wykonanej renowacji lakieru zalecamy zabezpieczyć powłoką ochronną tak aby przez kolejne lata wyglądały jak nowe.

Zobacz pozostałe usługi Auto Concierge: