Naszą misją jest zapewnienie pełnej obsługi powierzonych nam samochodów.

O nas

Firma AutoCar Piotr Dutkiewicz działa na polskim rynku od 2004 roku. Dzięki wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej oraz finansowej, firma zdobyła niezbędne doświadczenie, które wyróżnia ją na tle konkurencji.


Specjalnie dla swoich Klientów, zarówno prywatnych jak i z floty firmowej, AutoCar przygotował kompleksową ofertę obejmującą szeroko pojęty zakres obsługi samochodów. Doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta to cechy rozpoznawcze marki AutoCar.


Na sukces firmy pracuje zespół dedykowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy z wiedzą i pasją będą pośredniczyć przy zakupie albo sprzedaży samochodów nowych oraz używanych.
Prócz sprzedaży oraz zakupu, w ramach współpracy firma AutoCar zajmuje się także przeglądem auta w najwygodniejszy dla Klienta sposób – odbieranie oraz odstawianie samochodu na miejsce wybrane przez Klienta. Ponadto, firma dokonuje serwisu, weryfikacji stanu technicznego oraz wszelkich napraw włączając również likwidację szkód.


AutoCar to firma, której priorytetem był i zawsze będzie Klient. Firma zajmuje się wszelkimi zleceniami w zakresie obsługi samochodów, w tym – usługami wynajmu luksusowych aut.


AutoCar – jesteśmy do Państwa usług.