Naszą misją jest zapewnienie pełnej obsługi powierzonych nam samochodów.

Szkody

Główną cechą wyróżniającą firmę AutoCar na tle innych jest kompleksowa obsługa szkód komunikacyjnych. Czas oraz wygoda Klienta są priorytetem dla ekspertów z ekipy AutoCar. Właśnie dlatego w przypadku powstania szkody jedyną czynnością po stronie Klienta jest wykonanie telefonu. Bez względu na charakter szkody oraz miejsca w jakim znajduje się Klient – pozostałe działania pozostają po stronie firmy AutoCar. Dokładamy starań, aby uprościć Klientom życie.

  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów AutoCar skraca czynności zgłaszania szkody do minimum. W momencie kolizji czy wypadku, wystarczy zadzwonić pod jeden ze wskazanych numerów i poinformować o miejscu i charakterze zdarzenia. Przedstawiciele AutoCar niezwłocznie udadzą się na miejsce.
  • Dbamy o wygodę naszych Klientów zapewniając im transport pod wskazany adres oraz oferując samochód zastępczy na cały okres naprawy pojazdu.
  • Nasza kompleksowa obsługa szkód komunikacyjnych zawiera transport pojazdu z miejsca zdarzenia oraz holowanie, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
  • Wszystkie szkody zgłaszane są do ubezpieczyciela, a oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę dokonywane są tylko i wyłącznie pod kontrolą firmy AutoCar. Kompletowana jest wszelka dokumentacja wymagana do sfinalizowaniu procesu wypłaty odszkodowania. Naszym Klientom zapewniamy całościową obsługę, w tym wsparcie doświadczonego eksperta w przypadku ewentualnych kwestii spornych z ubezpieczycielem.
  • Nasi eksperci odpowiednio dbają o pojazdy dostarczając je do warsztatów naprawczych dedykowanych danej marce. Firma AutoCar posiada wysokie standardy zgodnie z którymi wszelkie uszkodzone części podlegają wymianie na nowe.
  • Naprawione auto wraz z dokumentacją nasi eksperci dostarczą pod wskazany przez Klienta adres.